Співпраця із сусідами
опубліковано 15 грудня 2022 року о 16:56

Сьогодні міський голова Дмитро Невеселий їздив на зустріч із начальником Нововоронцовської селищної військової адміністрації Бериславського району Херсонської області Андрієм Селецьким. 
Основною метою зустрічі став сумісний лист з проханням виділити для наших територій машину для розмінування. Даний лист адресований Данієль Д'Еспозіто , представнику посольства Швейцарії в Україні, зустріч з яким відбулась напередодні. 
Адже 90% земель сільськогосподарського призначення - заміновані. Це ймовірні ризики життю людей. 
На зустрічі також обговорили основні проблеми комунального напрямку по громадам і виділили питання над якими  в подальшому будемо працювати разом. 
Дякуємо Андрію Селецькому та усій Вашій команді за співпрацю! 
Добросусідство - основа розвитку України! 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux