Сьогодні міський голова Дмитро Невеселий їздив на зустріч із начальником Нововоронцовської селищної військової адміністрації Бериславського району Херсонської області Андрієм Селецьким.
Основною метою зустрічі став сумісний лист з проханням виділити для наших територій машину для розмінування. Даний лист адресований Данієль Д'Еспозіто , представнику посольства Швейцарії в Україні, зустріч з яким відбулась напередодні.
Адже 90% земель сільськогосподарського призначення - заміновані. Це ймовірні ризики життю людей.
На зустрічі також обговорили основні проблеми комунального напрямку по громадам і виділили питання над якими в подальшому будемо працювати разом.
Дякуємо Андрію Селецькому та усій Вашій команді за співпрацю!