Чергові зміни до постанови №211. Що нового?
опубліковано 09 квітня 2020 року о 09:44

Під час свого засідання 8 квітня Кабінет міністрів вніс чергові зміни до карарнтинних обмежень задля недопущення поширення нового коронавірусу COVID-19. Зокрема, дозволили діяльність окремих закладів, уточнили щодо переліку осіб, яким понад 60 років і які можуть не перебувати на самоізоляції.

Які ще об'єкти зможуть працювати під час карантину:

🔹поштової та кур'єрської діяльності;
🔹будівельних робіт;
🔹зі збирання і заготівлі відходів;
🔹закладів торгівлі будівельними матеріалами;
🔹хімчистки.

Що нового ухвалили?

🔹Затверджений порядок обов'язкової госпіталізації осіб, які здійснюють перетин державного кордону, до обсерваторів (самоізоляторів).
🔹Місцеві органи влади мають право здійснювати видатки на проживання осіб у обсерваторах за рахунок коштів місцевих бюджетів (зокрема резервного фонду цих бюджетів).

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux