Під час свого засідання 8 квітня Кабінет міністрів вніс чергові зміни до карарнтинних обмежень задля недопущення поширення нового коронавірусу COVID-19. Зокрема, дозволили діяльність окремих закладів, уточнили щодо переліку осіб, яким понад 60 років і які можуть не перебувати на самоізоляції.
Які ще об'єкти зможуть працювати під час карантину:
🔹поштової та кур'єрської діяльності;
🔹будівельних робіт;
🔹зі збирання і заготівлі відходів;
🔹закладів торгівлі будівельними матеріалами;
🔹хімчистки.
Що нового ухвалили?
🔹Затверджений порядок обов'язкової госпіталізації осіб, які здійснюють перетин державного кордону, до обсерваторів (самоізоляторів).
🔹Місцеві органи влади мають право здійснювати видатки на проживання осіб у обсерваторах за рахунок коштів місцевих бюджетів (зокрема резервного фонду цих бюджетів).