30 вересня в Україні відзначають День усиновлення.
Цього дня вітають усіх усиновлювачів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів, котрі прийняли до своїх родин дітей, які за різних обставин втратили рідні сім’ї.
На сьогодні у Зеленодольській громаді проживать у родинах 18 усиновлених дітей.
Висловлюємо вдячність батькам, які взяли на виховання дитину-сироту. Саме сім’я є тим середовищем, у якому дитина набуває життєво-важливих знань, умінь і навичок, вчиться добру. Для дитини усиновлення відкриває шлях у щасливе життя, створює нові можливості, дає надію і впевненість у майбутньому.
Бажаємо таким особливим родинам миру, добра, міцного здоров’я, благополуччя і злагоди!
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
На офіційному сайті Зеленодольської громади у розділі Новини/Оголошення постійно оновлюється інформація щодо дітей, які потребують родини
https://zelenodolsk.otg.dp.gov.ua/ua/timeline?&type=posts&category_id=384