Персональний склад виконавчого комітету VII скликання
опубліковано 20 березня 2019 року о 11:03
ПІБ Місце роботи, посада 
1

Савченко Андрій Володимирович

Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради, міський голова

2

Ярошенко Олена  Михайлівна 

Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради, секретар міської ради

3

Котко  Костянтин Іванович 

Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради,перший заступник міського голови

4

Чудак Лариса Федорівна

Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради, заступник міського голови з фінансових питань діяльності виконавчих органів ради - головний бухгалтер

5

Буніна Олена  Анатоліївна

Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради, керуючий справами (секретар) виконкому

6

Кобзіст Володимир Анатолійович


Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради, начальник відділу соціального захисту, освіти, культури, охорони здоров'я, спорту та роботи з молоддю

7

Невесела Ірина  Вадимівна

Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради, начальник відділу будівництва та інвестицій


8

Дегтяренко Сергій Михайлович


ДТЕК КРИВОРІЗЬКА ТЕС, директор


9

Накрапас Наталія Петрівна

Комунальне підприємство

 «Зеленодольський міський водоканал», директор

10

Фартушний Микола Миколайович


Староста с.Велика Костромка


11

Устименко Володимир  Дмитрович

Староста с.Мар’янське

12

Волков Віктор  Пилипович

Депутат Дніпропетровської обласної ради

13

Юрченко Юлія Сергіївна

Апостолівський районний ліцей-інтернат, директор, депутат Апостолівської районної ради

14

 Восьмак Сергій Олександрович

 Поліцейський офіцер Зеленодольської міської об'єднаної територіальної громади, старший лейтенант поліції 


15

Єрмолаєва Галина  Дмитрівна

ФОП Оса А.П., директор рибопереробного підприємства


16

Байбурдова Наталія Андріївна

Зеленодольська ЗШ №2, учитель


17

Бондаренко Олена Володимирівна

ДНЗ «Журавка», завідувач


18

Миронова Олена Пилипівна

Комунальний заклад «Палац культури «Ювілейний», директор

19

Рода Яков Якович

Рада ветеранів війни та праці ПАТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО» ДТЕК КРИВОРІЗЬКА ТЕС, голова

20

Басій Михайло Феофанович

Голова Громадської ради при Апостолівській районній державній адміністрації, фізична особа-підприємець

21

Мороз Віктор Петрович

Пенсіонер

22

Медвідь Олександр Борисович

Первинна профспілкова організація ПАТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО», завідувач спортивними спорудами

23

Павлюченко Тетяна  Анатоліївна 

Міська бібліотека для дітей м.Зеленодольська, завідувач

24

Ткаченко Володимир Валентинович

Директор державного підприємства «Спеціалізована база»

25

Коваленко  Анатолій  Дмитрович

Фізична особа-підприємець
26

Барабаш Тетяна Василівна

Тимчасово непрацююча
27

Чайка Марія Станіславівна

Апостолівський районний ліцей-інтернат, учитель
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux