Україна
місцеве самоврядування
ЗЕЛЕНОДОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
Апостолівський район Дніпропетровська область
Проекти рішень міської ради
від 30 квітня 2021р.№ 
9 сесія
VIII скликання
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність фізичній особі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)
Опубліковано 30 квітня 2021

Розглянувши заяву фізичної особи Яблуновського Олександра Олександровича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), з метою надання її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 121, 123 Земельного Кодексу України, ст.50 Закону України «Про землеустрій», ч.1, 2 ст.6 та ч.1, 2, 4 ст.8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Зеленодольська міська рада


                                                    ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості), з метою надання її у власність фізичній особі Яблуновському Олександру Олександровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), площею 0,2500 га, місце розташування якої: на території Зеленодольської міської ОТГ, в межах села Мар’янське, вул. Вишнева, 36, кадастровий номер земельної ділянки 1220385500:03:007:0162, за рахунок земель житлової та громадської забудови не наданих у власність або користування (житлова забудова: одно- і двоповерхова), цільове призначення земельної ділянки - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).

2. Зареєструвати право комунальної власності на дану земельну ділянку за Зеленодольською міською об’єднаною територіальною громадою в особі Зеленодольської міської ради.

3. Надати фізичній особі Яблуновському Олександру Олександровичу із земель комунальної власності у приватну власність  земельну ділянку площею 0,2500 га, місце розташування якої: на території Зеленодольської міської ОТГ, в межах села Мар’янське вул. Вишнева, 36, кадастровий номер земельної ділянки 1220385500:03:007:0162, цільове призначення земельної ділянки - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), за рахунок земель житлової та громадської забудови не наданих у власність та користування.

4. Фізичній особі Яблуновському Олександру Олександровичу:

4.1 виступити замовником виконання робіт щодо винесення та закріплен­ня в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки;

4.2 оформити право власності на земельну ділянку відповідно до вимог чинного законодавства;

5. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища Зеленодольської міської ради.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux