Україна
місцеве самоврядування
ЗЕЛЕНОДОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
Апостолівський район Дніпропетровська область
Проекти рішень виконкому
від 13 червня 2019р.№ 9
Про затвердження фінансового плану КНП «Зеленодольський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2020 рік
Опубліковано 13 червня 2019

Керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від                        02 березня 2015 року №205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки», виконавчий комітет Зеленодольської міської ради  вирішив:

Затвердити фінансовий план КНП «Зеленодольський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2020 рік  згідно з додатком.

Фінансово-економічному відділу виконавчого комітету міської ради після затвердження Зеленодольською міською радою бюджету на 2020 рік в установленому порядку надати (у разі необхідності) на затвердження виконавчого комітету Зеленодольської міської ради зміни до фінансового плану КНП «Зеленодольський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2020 рік

Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника фінансово-економічного відділу Олійника О.В. та головного лікаря КНП «Зеленодольський центр первинної медико-санітарної допомоги»           Піскунову Л.В.

Пояснювальна записка до фінансового плану

КНП «Зеленодольський центр ПМСД» ЗМР

на 2020 рік

Комунальне некомерційне підприємство «Зеленодольський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зеленодольської міської ради є закладом охорони здоров’я — комунальним унітарним некомерційним підприємством, що надає первинну медичну допомогу та здійснює управління медичним обслуговуванням населення Зеленодольської об’єднаної територіальної громади Апостолівського району Дніпропетровської області, вживає заходи з профілактики захворювань населення та підтримання громадського здоров’я.

Підприємство здійснює господарську некомерційну діяльність, спрямовану на досягнення соціальних та інших результатів без мети одержання прибутку.

Засновником та Власником Підприємства є територіальна громада в особі Зеленодольської міської ради.

Кількість штатних посад по КНП «Зеленодолський центр ПМСД» ЗМР становить 119,00 одиниць, в т.ч.:

Лікарі – 22,00од.

Середній медичний персонал – 46,00од.

Молодший медичний персонал – 8,00од.

Спеціалісти – 12,00од.

Молодший обслуговуючий персонал – 31,00од.

Виробнича потужність підприємства становить 283 відвідування в зміну.

Підприємство планує в 2020 році всього лікарських відвідувань – 67205 відвідувань, в тому числі: лікарів ЗПСЛ – 40788; стоматологів – 14495; інші лікарі (фтизіатр, лікар-акушер-гінеколог, лікар-терапевт) – 11923. Пролікувати в денному стаціонарі – 938 чол.. Провести туберкуліно-діагностику -  2624 чол..  Забезпечити безкоштовно: 3-і дитини до року молочними сумішами; 3-х чоловік з інвалідністю калоприймачами; 7-х дітей з інвалідністю підгузками та 4-х дорослих з інвалідністю; 700 жінок гінекологічними дослідженнями; 25осіб профілактикою захворювання на сказ.

Фінансовий план КНП «Зеленодолський центр ПМСД» ЗМР на 2020 рік складено у відповідності до Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України  02.03.2015р. №205.

КНП «Зеленодолський центр ПМСД» ЗМР в 2020 році планує отримати дохід в сумі 17190,84 тис.грн., в тому числі:

1) чистий дохід від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) – 17187,92тис.грн.:

- 8252,72тис.грн. від Національної служби здоров’я України (з розрахунку, що підприємство підпише на 1 січня 2020року 15 тис.                120 декларацій та при тарифі 370грн. за декларацію);

- 8935,20тис.грн. кошти місцевого бюджету (місцева програма «Розвиток первинної медико-санітарної допомоги Зеленодольської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»);

2) інші операційні доходи – 2,92тис.грн. (надходження орендної плати).

Собівартість реалізованої продукції (товарів, робіт, послуг) становить 12715,83тис.грн. та складається з:

матеріальні затрати (паливно-мастильні матеріали, мед бланки, папір, заправка картриджів, миючі засоби, медикаменти, витратні матеріали, реактиви тощо) становлять –1613,52тис.грн.

витрати на оплату праці та відрахування на соціальні заходи (заробітна плата лікарів та сестер медичних) – 7785,79тис.грн.

оплата комунальних послуг та енергоносіїв – 1874,58тис.грн.

інші операційні витрати – 1441,94 тис. грн.. (оплата послуг з обслуговування та ремонту обладнання – 215,91тис.грн.; послуги сторонніх організацій на проведення лабораторних досліджень – 73,50тис.грн.; вивіз ТПВ – 20,0тис.грн.; відшкодування лікарських засобів наданих пільговим групам населення та закупівля молочних сумішей для дітей до року, народжених від ВіЛ-інфікованих матерів – 659,14тис.грн.; амортизація – 473,39тис.грн.)

Адміністративні витрати становить  -  4948,40 тис.грн., в тому числі:

матеріальні затрати (канцтовари, папір, заправка картриджів, підписка журналів тощо)  становлять – 45,10 тис.грн.

витрати на оплату праці та відрахування на соціальні заходи (заробітна плата молодших сестер медичних, спеціалістів, молодшого обслуговуючого персоналу) – 4615,33тис.грн.

інші витрати  (оплата послуг з обслуговування та ремонту обладнання адміністративно-управлінського персоналу, витрати на утримання основних фондів, страхування автомобілів, медпрацівників та водіїв, службові відрядження, оплата супроводження та обслуговування програмного забезпечення, послуги банку, телефонний зв'язок, оплата інтернет послуг, охорона об'єкту, підвищення кваліфікації медпрацівників, сплата податків тощо) – 287,97 тис. грн..

При розрахунку видатків було враховано зростання комунальних платежів, пільгової пенсії, відшкодування вартості лікарських засобів, заробітна плата молодшого обслуговуючого персоналу.

  Підприємство планує за рахунок коштів місцевого бюджету здійснювати видатки на оплату енергоносіїв та комунальних послуг, заробітної плати вузьких спеціалістів та обслуговуючого персоналу, обслуговування та ремонт спеціалізованого медичного обладнання,  додаткових лабораторних досліджень, забезпечення лікарськими засобами та технічними засобами пільгові категорії населення, виплата пільгової пенсії згідно списку 1 та 2 тощо, а за рахунок коштів отриманих від НСЗУ – оплату видатки безпосередньо пов’язані з наданням первинної медичної допомоги: оплата заробітної плати лікарів ЗПСЛ,  сестер медичних ЗПСМ, молодших сестер медичних та адмінперсоналу, закупівля бензину, обслуговування медичного транспорту та комп’ютерної техніки, обов’язкові лабораторні дослідження (закупівля реактивів та витратних матеріалів, заробітна плата лаборантів), придбання медикаментів та витратних матеріалів тощо. Надходження від оренди приміщення будуть направленні на придбання медичних бланків, фарби, зміщувачів тощо.

Запланований обсяг надходжень  в розрізі їх видів (у т.ч. за рахунок коштів міського бюджету) дозволить забезпечити рівень та якість надання медичних послуг у 2020 році на рівні не нижчому, ніж у 2018-2019 роках.

КНП «Зеленодолський центр ПМСД» ЗМР за 2020 рік планує, що фактичні видатки перевищать суму надходжень на 473,39 тис.грн. (сума амортизації).

Головний лікар                                           Л.В.Піскунова

Додатки
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux