Україна
місцеве самоврядування
ЗЕЛЕНОДОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
Апостолівський район Дніпропетровська область
Рішення виконкому
від 28 лютого 2020р.№ 23
Про встановлення тарифів на теплову енергію, її постачання та послуги з постачання теплової енергії та послуги з постачання гарячої води ВП «КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО»
Опубліковано 28 лютого 2020

Керуючись пп.2 п.а ст.28 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до законів України «Про теплопостачання», «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги» (із змінами), наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.09.2018 № 239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення», , постанови НКРЕКП від 27 листопада 2018 р. № 1555 «Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії АТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО» ВП «ДТЕК КРИВОРІЗЬКА ТЕС», рішення виконавчого комітету Зеленодольської міської ради від 28.02.2020 року №22 «Про встановлення  комунальному підприємству «Зеленодольський міський водоканал  тарифу на транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами», на підставі звернення ВП «КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО» (заява від 27.01.2020 р №120/82), виконавчий комітет Зеленодольської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Визначити з 01.05.2020р. виконавцем послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води в м.Зеленодольську  ВП «КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО»

2. Встановити ВП «КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО» тариф на постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ, інших споживачів та релігійних організацій, за структурою згідно з додатком 1, на рівні: тариф на постачання теплової енергії - 16. 65 грн/Гкал (без ПДВ).

3. Встановити ВП «КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО» тариф на теплову енергію та тариф на послугу з постачання теплової енергії (враховуючи: тариф на виробництво теплової енергії, встановлений постановою НКРЕКП від 27 листопада 2018 р. № 1555; тариф на транспортування теплової енергії, встановлений рішенням виконавчого комітету Зеленодольської міської ради від 28.02. 2020 року № 22 «Про встановлення  комунальному підприємству «Зеленодольський міський водоканал  тарифу на транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами»), за структурою згідно з додатком 2, на рівні:

тариф на теплову енергію - 960, 40 грн /Гкал (без ПДВ);

тариф на послугу з постачання теплової енергії - 960, 40 грн/Гкал (без ПДВ);

4. Встановити    ВП «КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО» тариф на послугу з постачання гарячої води для потреб населення, бюджетних установ, інших споживачів та релігійних організацій, за структурою згідно з додатком 3, на рівні:

тариф на послугу з постачання гарячої води - 47,35 грн/куб.м (без ПДВ)

5. Тарифи визначені пунктами 2,3,4 даного рішення вводяться в дію з 01.10.2020р.

6. ВП  «КРИВОРІЗЬКА  ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО» проінформувати споживачів про зміну тарифів (пункт 1,2,3 цього рішення) у відповідності до вимог чинного законодавства.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови.

Додатки
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux