Україна
місцеве самоврядування
ЗЕЛЕНОДОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
Апостолівський район Дніпропетровська область
Проекти рішень міської ради
від 13 жовтня 2020р.№ 
78
VII скликання
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту
Опубліковано 13 жовтня 2020

Розглянувши заяву  фізичної особи - підприємця Катюхи Анатолія Миколайовича  про надання дозволу на виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право  сервітуту, керуючись статтями 12,100,123,125 Земельного Кодексу України, , ст.19, ст.25, ст.55-1 Закону України «Про землеустрій», ч.1, 2 ст.6 та пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”, рішенням №689 від 30.03.2018 року «Про затвердження порядку розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності та їх демонтаж на території населених пунктів Зеленодольської міської об’єднаної територіальної громади»Зеленодольська міська рада

 

                                                       ВИРІШИЛА:


        1. Надати дозвіл фізичній особі - підприємцю Катюсі Анатолію Миколайовичу  на виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право  сервітуту з метою розміщення та експлуатації  групи тимчасових споруд та території для їх обслуговування для здійснення підприємницької діяльності за адресою: вул.Садова, б/н, в місті Зеленодольську Криворізького району Дніпропетровської області, (згідно схеми розміщення земельної ділянки) орієнтовною площею до 0,0091 га.

        2. Рекомендувати  фізичній особі - підприємцю Катюсі Анатолію Миколайовичу  укласти договір зі спеціалізованою проектною організацією на підготовку матеріалів із землеустрою на земельну ділянку.

        3. Фізичній особі - підприємцю Катюсі Анатолію Миколайовичу  розробити документацію із землеустрою та передати до Зеленодольської міської ради для затвердження.

       4. Контроль за виконанням рішення покласти  на постійну комісію Зеленодольської міської ради з питань регулювання земельних відносин та  охорони навколишнього середовища.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux